Plasty

 

 

 

 

 

Vstrekovanie plastov patrí medzi najbežnejšie metódy určené pre výrobu súčiastok z plastov. Pri tejto technológii sa roztavená plastická hmota vstrekne do dutiny formy vytvorenej dvoma polovicami formy. Po vychladnutí plastickej hmoty sa súčiastka vyberie vo finálnej podobe. Výrobky zhotovené vstrekovaním sa vyznačujú veľmi dobrou rozmerovou a tvarovou presnosťou.

Technológia vstrekovania plastov je vhodná hlavne pre veľkosériovú výrobu, a je charakteristická krátkymi výrobnými časmi a priaznivou cenou za výrobok.
 

 

 

 

 

 

Výsledná kvalita výrobku závisí od použitia materiálu, dizajnu dielu a návrhu konštrukcie vstrekovacej formy. Technológia vstrekovania plastov umožňuje veľkú voľnosť pri návrhu súčiastky, a diely môžu byť vyrobené s veľmi úzkymi toleranciami. 

 

 

 

 

Disponujeme značnou kapacitou moderných, plne automatizovaných vstrekovacích lisov s uzatváracou silou v rozmedzí od 50 do 150 ton a celkovou váhou výrobku od 1 do 120 gramov.

 

 

 

 

 

 

Našim cieľom je vyrábať plastové diely z termoplastov technológiou vstrekovania. Vyrábame rôzne technické výlisky pre použitie v strojárstve, stavebníctve,zdravotníctve, meracej technike a vo veľa ďalších odvetviach.

 

 

 

 

Dlhoročné skúsenosti z vývoja výrobkov a technológie vystrekovania plastov nám umožňujú ponúkať zákazníkom komplexné služby:

  • konštrukcia výrobkov podľa požiadaviek zákazníka,
  • konštrukčný vývoj vstrekovacích foriem a ich výrobu,
  • overenie výrobkov a sériové dodávky.
 

 

 


 

 

 
Strojný Park  
ARBURG 470C  1500-400
ARBURG

420C  1000-250 

možnosť vstrekovania horizontálne a vertikálne

ARBURG 320C    500-170
ARBURG 270M    500-90
ARBURG 221 55 250
BATTENFELD 1000/525
BATTENFELD 750/350
BATTENFELD 500/210

 

 

 

 

 

 

 

Modulárne vozíky

 

 

 

 

Aké bude u nás počasie?
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia